DERYA ELEKTRONİK TİC. LTD. ŞTİ.

 

1996 senesinden beri Zodiac Havuz Temizleme Robotlarının servisliğini yapmaktayız. Bizimle çalışmak farklıdır çünkü bizimle çalıştığınızda sadece havuzunuz için robot satın almış olmazsınız aynı zamanda robotunuzu kullandığınız süre boyunca faydalanacağınız satış sonrası servis garantisini de almış olursunuz. Peki satış sonrası servis niçin önemlidir ?

Havuz temizleme robotları havuz kimyasallarına sürekli maruz kalmaktadırlar. Bu robotların bazı parçaları (sünger, paletler, gergi kayışları, filtreler , motor kutusu contaları vb.) havuz kimyasallarına maruz kalarak aşınmaktadır ve değiştirilmesi gerekmektedir. Yani havuz temizleme robotlarına belirli zaman zarfında bakım yapılması ve aşınan parçaların değişmesi gerekmektedir. Bu tarz bakımları yapabilecek teknik kabiliyete ve yedek parça stoğuna sahip bir firmayla çalışmak işte bu nedenle çok önemlidir.

Biz müşterilerimizin memnuniyetine önem verdiğimiz için 20 senedir %100 satış sonrası servis ve yedek parça temini garantisi ile çalışıyoruz.

Bizim farkımız nedir ?

Her şeyden önce 20 senelik tecrübemiz bizi her türlü teknik servis konusunda üstün kılmaktadır.

Sizi sezon içinde mağdur etmemek için bütün yedek parçaları her zaman stoklarımızda bulunduruyoruz.

Robotunuz bozulduğunda en geç 5 gün içinde tamir etme garantisi veriyoruz.

Yedek parça temini ve servis hizmetlerini sadece 2 yıllık garanti süresince değil sonrasında da sürdürüyoruz.

2 yıl sonunda garantisi geçmiş robotlarda arıza veya yedek parça ihtiyacı olursa sizden fahiş fiyatlar talep edip sizi yeni robot almaya mecbur bırakmıyoruz.